Produkty najwyższej jakości!!!

Zapraszamy do świata eleganckiego drewna i stylowych aranżacji. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykłe parkiety, podłogi i deski podłogowe. Dysponujemy produktami prestiżowych firm z rynku wnętrzarskiego. W tej branży liczy się wytrzymałość, jakość i estetyka. Właśnie takie są nasze panele i parkiety. Zapraszamy do naszyego salonu, w którym skorzystajcie Państwo z tej niebanalnej oferty. Gwarantujemy, że satysfakcję przyniesie każda zaprezentowana u nas podłoga. Orzech amerykański, deska dębowa i inne materiały wyróżniające się niesamowitą kolorystyką, wzornictwem i trwałością to nasza duma. Jesteśmy przekonani, że nasze podłogi wprawią w zachwyt Państwa gości, a domownikom zapewnią komfort i odrobinę luksusu. U nas zachwycą Państwa jedyne w swoim rodzaju parkiety. Zapraszamy!

Zaskakujące promocje !!!

Promocje przygotowane specjalnie dla Ciebie !!! W promocji znajdziecie co miesiąc nową i atrakcyjną ofertę promocyjną. Zapraszamy do śledzenia na zakładce promocje !!!

Bogaty wybór wzorów i kolorów

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór paneli podłogowych, deski podłogowej oraz drzwi. Bogate wzornictwo stolarki drzwiowej oraz ogromny wybór paneli podłogowych to nasze zalety. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dopasowanie do potrzeb klienta

Nasi montażyści oraz sprzedawcy doradzą w kwestii odpowiedniego wybory drzwi oraz podłogi. Montażyści pojadą na pomiar i na miejscu podpowiedzą jak przygotować otwór pod drzwi, jak wyrównać podłoże pod panele i jaki podkład najlepiej zda egzamin na istniejącej sytaucji.

Promocyjne produkty